Potíria kai fiales 2.590 ml γυάλινο βάζο με σύρμα, τετράγωνο, στόμιο: κλείσιμο με σύρμα
Κωδικός άρθρου : 100038740
(1)
2.590 ml γυάλινο βάζο με σύρμα, τετράγωνο, στόμιο: κλείσιμο με σύρμα
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
4,78 €
10
4,23 €
11%
50
4,11 €
14%
100
4,03 €
15%
250
3,79 €
20%
504
3,78 €
20%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 4,78 € 4,78 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το τετράγωνο γυάλινο βάζο των 2.590 ml προσφέρει μια stilfuld μέθοδο αποθήκευσης τροφίμων. Ιδανικό για μεγάλες ποσότητες ή για την παρασκευή λικερ, με ένα robust σύρμα κλείσιμο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 2590 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 2590 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 127,5 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 1053 g |
| ύψος | 248,9 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
26 Φεβρουαρίου 2026 12:07 μ.μ.
Qualität
Die Qualität der Gläser ist hervorragend.
Το τετράγωνο γυάλινο βάζο των 2.590 ml προσφέρει μια stilfuld μέθοδο αποθήκευσης τροφίμων. Ιδανικό για μεγάλες ποσότητες ή για την παρασκευή λικερ, με ένα robust σύρμα κλείσιμο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 2590 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 2590 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 127,5 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 1053 g |
| ύψος | 248,9 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
26 Φεβρουαρίου 2026 12:07 μ.μ.
Qualität
Die Qualität der Gläser ist hervorragend.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























