Potíria kai fiales 2,5 λ κάδος, πλαστικό PP, λευκός
Κωδικός άρθρου : 100015070
2,5 λ κάδος, πλαστικό PP, λευκός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,63 €
20
1,59 €
2%
50
1,54 €
5%
100
1,49 €
8%
240
1,22 €
25%
440
1,18 €
27%
600
1,14 €
30%
1.200
0,98 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,63 € 1,63 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ο στρογγυλός κάδος των 2,5 λίτρων έχει όγκο 3000ml. Αδιάβροχο. Ασφαλές φαγητό.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 3000 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 2500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 180 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 81 g |
| ύψος | 160 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ο στρογγυλός κάδος των 2,5 λίτρων έχει όγκο 3000ml. Αδιάβροχο. Ασφαλές φαγητό.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 3000 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 2500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 180 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 81 g |
| ύψος | 160 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.





















