Potíria kai fiales 2.000 ml βάζο καραμελών 'Pandora', στόμιο: βιδωτό καπάκι
Κωδικός άρθρου : 100023950
2.000 ml βάζο καραμελών 'Pandora', στόμιο: βιδωτό καπάκι
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
7,84 €
12
7,59 €
3%
48
7,40 €
5%
90
7,22 €
7%
180
6,28 €
19%
360
6,04 €
22%
540
5,85 €
25%
720
5,65 €
27%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 7,84 € 7,84 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το κομψό γυάλινο βάζο «Happy» των 2000 ml είναι ιδανικό για αποθήκευση υψηλής ποιότητας. Γλυκά, μούσλι, ζυμαρικά και άλλες λιχουδιές βρίσκουν διακοσμητική θέση σε αυτό το ποτήρι.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 2200 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 2000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 180 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 1050 g |
| ύψος | 173 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το κομψό γυάλινο βάζο «Happy» των 2000 ml είναι ιδανικό για αποθήκευση υψηλής ποιότητας. Γλυκά, μούσλι, ζυμαρικά και άλλες λιχουδιές βρίσκουν διακοσμητική θέση σε αυτό το ποτήρι.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 2200 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 2000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 180 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 1050 g |
| ύψος | 173 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.



























