Potíria kai fiales 192 ml γυάλινο δοχείο με δώδεκα γωνίες, στόμιο: Twist-Off (TO 58)
Κωδικός άρθρου : 100009000
192 ml γυάλινο δοχείο με δώδεκα γωνίες, στόμιο: Twist-Off (TO 58)
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,93 €
24
0,88 €
5%
72
0,82 €
11%
120
0,62 €
33%
264
0,49 €
47%
504
0,46 €
50%
1.000
0,45 €
51%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,93 € 0,93 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Κομψό γυαλί 192 ml δώδεκα όψεων - Οι δώδεκα γωνίες κάνουν το ποτήρι ιδιαίτερα αποκλειστικό.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 192 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 192 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 61,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Δωδεκάγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 125 g |
| ύψος | 92,1 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Κομψό γυαλί 192 ml δώδεκα όψεων - Οι δώδεκα γωνίες κάνουν το ποτήρι ιδιαίτερα αποκλειστικό.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 192 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 192 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 61,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Δωδεκάγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 125 g |
| ύψος | 92,1 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















