Potíria kai fiales 160 ml δοχείο από πέτρινο σμάλτο, κεραμικό, μαύρο, στόμιο: φελλός

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 160 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 160 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 68 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κεραμικό υλικό |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 200 g |
| ύψος | 68 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 54–60×27 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
2 σχόλια
3 Μαρτίου 2026 2:05 μ.μ.
Utmärkt artikel!
Allt är som beskrivet och perfekt för mitt projekt!
3 Μαρτίου 2026 2:03 μ.μ.
Uitstekend artikel!
Alles klopt met de beschrijving en is perfect voor mijn project!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 160 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 160 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 68 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κεραμικό υλικό |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 200 g |
| ύψος | 68 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 54–60×27 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
2 σχόλια
3 Μαρτίου 2026 2:05 μ.μ.
Utmärkt artikel!
Allt är som beskrivet och perfekt för mitt projekt!
3 Μαρτίου 2026 2:03 μ.μ.
Uitstekend artikel!
Alles klopt met de beschrijving en is perfect voor mijn project!
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















