Potíria kai fiales 156 ml στρογγυλό ποτήρι 'Enjoy', στόμιο: Deep-Twist-Off (DTO 63)
Κωδικός άρθρου : 100029320
156 ml στρογγυλό ποτήρι 'Enjoy', στόμιο: Deep-Twist-Off (DTO 63)
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,07 €
21
1,05 €
1%
63
1,00 €
6%
105
0,99 €
7%
210
0,81 €
24%
504
0,78 €
27%
1.029
0,76 €
28%
2.052
0,64 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,07 € 1,07 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Στρογγυλό ντιζάιν ποτήρι «Enjoy» 156 ml Το στρογγυλό ποτήρι σχεδιαστή «Enjoy» 156 ml είναι ιταλικής κατασκευής και φαίνεται μοντέρνο και απαλό.Είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για συντήρηση και παστερίωση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 156 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 156 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 66,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 150 g |
| ύψος | 67,1 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Στρογγυλό ντιζάιν ποτήρι «Enjoy» 156 ml Το στρογγυλό ποτήρι σχεδιαστή «Enjoy» 156 ml είναι ιταλικής κατασκευής και φαίνεται μοντέρνο και απαλό.Είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για συντήρηση και παστερίωση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 156 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 156 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 66,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 150 g |
| ύψος | 67,1 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















