Potíria kai fiales 150 ml φιάλη PET 'Boston', πλαστικό, στόμιο: 24/410

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 161 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 150 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 49,6 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 19 g |
| ύψος | 115 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
21 Ιανουαρίου 2025 2:11 μ.μ.
Bien mais...
Bonne bouteille, jolie, bien transparente, belles finitions mais le format 150mL est beaucoup trop dur, impossible de "presser" pour faire sortir le produit. J'essayerais une taille plus grande, peut-être que le plastique sera plus fin
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 161 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 150 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 49,6 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 19 g |
| ύψος | 115 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
21 Ιανουαρίου 2025 2:11 μ.μ.
Bien mais...
Bonne bouteille, jolie, bien transparente, belles finitions mais le format 150mL est beaucoup trop dur, impossible de "presser" pour faire sortir le produit. J'essayerais une taille plus grande, peut-être que le plastique sera plus fin
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























