Potíria kai fiales 15 l μπουκάλι μπαλονιού με στενό λαιμό, γυαλί, πράσινο, στόμιο: καπάκι με επικάλυψη
Κωδικός άρθρου : 100035210
15 l μπουκάλι μπαλονιού με στενό λαιμό, γυαλί, πράσινο, στόμιο: καπάκι με επικάλυψη
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
35,52 €
20
34,46 €
2%
50
33,39 €
5%
100
32,69 €
7%
250
26,64 €
25%
500
25,75 €
27%
1.000
24,86 €
30%
2.500
21,31 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Πράσινο γυάλινο καρμπόι 15 λίτρων σε πλαστικό καλάθι
| Όγκος - συνιστώμενος | 15000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 280 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 5000 g |
| ύψος | 430 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Πράσινο γυάλινο καρμπόι 15 λίτρων σε πλαστικό καλάθι
| Όγκος - συνιστώμενος | 15000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 280 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 5000 g |
| ύψος | 430 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.




















