Potíria kai fiales 15 l φιάλη μπαλονιού με στενό λαιμό, γυαλί, στόμιο: καπάκι τύπου Stülpdeckel
Κωδικός άρθρου : 100018700
15 l φιάλη μπαλονιού με στενό λαιμό, γυαλί, στόμιο: καπάκι τύπου Stülpdeckel
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
17,67 €
20
17,12 €
3%
50
16,62 €
5%
100
16,19 €
8%
250
13,90 €
21%
500
13,36 €
24%
1.000
12,85 €
27%
2.500
12,37 €
29%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 17,67 € 17,67 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι μπαλονιού 15 λίτρων σε πλαστικό καλάθι είναι κατάλληλο για την προετοιμασία ή την αποθήκευση λικέρ και οινοπνευματωδών ποτών. Διάμετρος ανοίγματος στομίου: 39mm Ταίριασμα γλεύκους ή πώμα ζύμωσης τύπου 4Α
| Όγκος - συνιστώμενος | 15000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 280 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 5000 g |
| ύψος | 430 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι μπαλονιού 15 λίτρων σε πλαστικό καλάθι είναι κατάλληλο για την προετοιμασία ή την αποθήκευση λικέρ και οινοπνευματωδών ποτών. Διάμετρος ανοίγματος στομίου: 39mm Ταίριασμα γλεύκους ή πώμα ζύμωσης τύπου 4Α
| Όγκος - συνιστώμενος | 15000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 280 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 5000 g |
| ύψος | 430 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















