Potíria kai fiales 15 l φιάλη μπαλονιού με φαρδύ λαιμό, γυάλινη, στόμιο: βιδωτό καπάκι
Κωδικός άρθρου : 100028350
15 l φιάλη μπαλονιού με φαρδύ λαιμό, γυάλινη, στόμιο: βιδωτό καπάκι
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
35,79 €
10
34,72 €
2%
20
33,63 €
6%
50
32,92 €
8%
100
26,84 €
25%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Το μπουκάλι μπαλονιού 15 λίτρων σε ένα πλαστικό καλάθι είναι ιδανικό για την αποθήκευση λικέρ και οινοπνευματωδών ποτών. Το μεγάλο άνοιγμα το καθιστά ιδανικό για φύτευση φρούτων και λαχανικών. Διάμετρος στομίου περίπου 110 mm.
| Όγκος - συνιστώμενος | 15000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 240 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 4750 g |
| ύψος | 360 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι μπαλονιού 15 λίτρων σε ένα πλαστικό καλάθι είναι ιδανικό για την αποθήκευση λικέρ και οινοπνευματωδών ποτών. Το μεγάλο άνοιγμα το καθιστά ιδανικό για φύτευση φρούτων και λαχανικών. Διάμετρος στομίου περίπου 110 mm.
| Όγκος - συνιστώμενος | 15000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 240 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 4750 g |
| ύψος | 360 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















