Potíria kai fiales 130 ml στρογγυλό γυαλί 'Aurora', στόμιο: Deep-Twist-Off (DTO 66)

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 130 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 130 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 69,3 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 105 g |
| ύψος | 50 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
4 Νοεμβρίου 2025 4:01 μ.μ.
Hervorragendes Produkt!
Das Produkt hat eine hervorragende Qualität - ich nutze es für Marmelade. Es hat die perfekte Größe. Auch der Deckel schließt einwandfrei.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 130 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 130 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 69,3 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 105 g |
| ύψος | 50 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
4 Νοεμβρίου 2025 4:01 μ.μ.
Hervorragendes Produkt!
Das Produkt hat eine hervorragende Qualität - ich nutze es für Marmelade. Es hat die perfekte Größe. Auch der Deckel schließt einwandfrei.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















