125 ml βάζο με φαρδύ λαιμό, στόμιο: DIN 40
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,51 €
20
1,46 €
3%
80
1,41 €
6%
120
1,38 €
8%
200
1,09 €
27%
400
1,04 €
31%
800
1,00 €
33%
1.600
0,96 €
36%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,51 € 1,51 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Διαφανές βάζο 125 ml με πλατύ στόμα Το υψηλής ποιότητας, κρυστάλλινο βάζο προστατεύει το περιεχόμενό του από τον αέρα και την υγρασία με ένα σφιχτό βιδωτό καπάκι. Για υλικά κουζίνας, λάδια, αρώματα κ.λπ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 140 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 125 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 54 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 110 g |
| ύψος | 98 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
28 Ιουνίου 2023 10:53 π.μ.
Buon prodotto
Prodotto come da descrizione. Qualità a prezzi bassi
Διαφανές βάζο 125 ml με πλατύ στόμα Το υψηλής ποιότητας, κρυστάλλινο βάζο προστατεύει το περιεχόμενό του από τον αέρα και την υγρασία με ένα σφιχτό βιδωτό καπάκι. Για υλικά κουζίνας, λάδια, αρώματα κ.λπ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 140 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 125 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 54 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 110 g |
| ύψος | 98 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
28 Ιουνίου 2023 10:53 π.μ.
Buon prodotto
Prodotto come da descrizione. Qualità a prezzi bassi
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















