Potíria kai fiales 120 ml γυάλινο βάζο με φελλό, τετράγωνο, στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100033200
120 ml γυάλινο βάζο με φελλό, τετράγωνο, στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,49 €
28
0,48 €
2%
56
0,46 €
6%
112
0,45 €
8%
252
0,38 €
22%
504
0,37 €
24%
1.008
0,36 €
26%
2.500
0,33 €
32%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,49 € 0,49 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Η παράδοση συναντά τη νεωτερικότητα: Το τετράγωνο σχήμα που εξοικονομεί χώρο κάνει το ορθογώνιο βάζο από φελλό των 120 ml με πολύ μεγάλο φελλό μια ειδική επιλογή αποθήκευσης και είναι ιδανικό για μικρότερα αντικείμενα, ειδικά βότανα και αλεσμένα προϊόντα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 120 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 120 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 56 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Πολωνία |
| βάρος | 120 g |
| ύψος | 65 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 38–42×27 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Η παράδοση συναντά τη νεωτερικότητα: Το τετράγωνο σχήμα που εξοικονομεί χώρο κάνει το ορθογώνιο βάζο από φελλό των 120 ml με πολύ μεγάλο φελλό μια ειδική επιλογή αποθήκευσης και είναι ιδανικό για μικρότερα αντικείμενα, ειδικά βότανα και αλεσμένα προϊόντα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 120 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 120 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 56 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Πολωνία |
| βάρος | 120 g |
| ύψος | 65 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 38–42×27 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























