Potíria kai fiales 12,5 ml κουβάς, πλαστικό PP, λευκό
Κωδικός άρθρου : 100015110
12,5 ml κουβάς, πλαστικό PP, λευκό
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
4,36 €
10
4,23 €
2%
20
4,12 €
5%
50
3,99 €
8%
100
3,12 €
28%
200
2,99 €
31%
310
2,88 €
33%
560
2,77 €
36%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 4,36 € 4,36 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ο στρογγυλός κάδος 12,5 λίτρων με καπάκι και πλαστική λαβή από PP έχει όγκο 13.400ml. Αδιάβροχο. Ασφαλές φαγητό.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 13450 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 12500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 292 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 370 g |
| ύψος | 255 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ο στρογγυλός κάδος 12,5 λίτρων με καπάκι και πλαστική λαβή από PP έχει όγκο 13.400ml. Αδιάβροχο. Ασφαλές φαγητό.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 13450 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 12500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 292 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 370 g |
| ύψος | 255 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.





















