Potíria kai fiales 106 ml τετράγωνο γυάλινο βάζο 'Luxor', στόμιο: Deep-Twist-Off (DTO 58)
Κωδικός άρθρου : 100034620
106 ml τετράγωνο γυάλινο βάζο 'Luxor', στόμιο: Deep-Twist-Off (DTO 58)
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,31 €
24
1,27 €
3%
72
1,24 €
5%
120
1,21 €
7%
264
0,98 €
25%
504
0,96 €
26%
1.008
0,91 €
30%
2.736
0,78 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,31 € 1,31 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το ορθογώνιο ντιζάιν ποτήρι 'Luxor' 106 ml εντυπωσιάζει με το ιδιαίτερο σχήμα του. Έχει ορθογώνια βάση, τρέχει προς τα πάνω σε στρογγυλό σχήμα και έτσι δημιουργεί ένα ιδιαίτερο οπτικό αποτέλεσμα. Οι κρέμες και οι λοσιόν είναι ιδανικές για την αποθήκευση κρέμες και λοσιόν σε αυτό το ασυνήθιστο βάζο, αλλά η μουστάρδα ή οι μαρμελάδες είναι επίσης πραγματικά εντυπωσιακά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 106 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 106 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 61 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 200 g |
| ύψος | 69 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | TO 58 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το ορθογώνιο ντιζάιν ποτήρι 'Luxor' 106 ml εντυπωσιάζει με το ιδιαίτερο σχήμα του. Έχει ορθογώνια βάση, τρέχει προς τα πάνω σε στρογγυλό σχήμα και έτσι δημιουργεί ένα ιδιαίτερο οπτικό αποτέλεσμα. Οι κρέμες και οι λοσιόν είναι ιδανικές για την αποθήκευση κρέμες και λοσιόν σε αυτό το ασυνήθιστο βάζο, αλλά η μουστάρδα ή οι μαρμελάδες είναι επίσης πραγματικά εντυπωσιακά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 106 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 106 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 61 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 200 g |
| ύψος | 69 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | TO 58 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























