Potíria kai fiales 106 ml γυάλινο βάζο κοσμημάτων 'Beauty', στόμιο: Twist-Off (TO 48)
Κωδικός άρθρου : 100023170
106 ml γυάλινο βάζο κοσμημάτων 'Beauty', στόμιο: Twist-Off (TO 48)
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,73 €
12
0,71 €
2%
28
0,70 €
4%
112
0,69 €
5%
252
0,55 €
24%
1.008
0,54 €
26%
2.268
0,52 €
28%
4.510
0,43 €
41%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,73 € 0,73 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το κομψό ντιζάιν ποτήρι «Beauty» των 106 ml με τις λεπτομερείς διακοσμήσεις του θυμίζει μια κομψή καράφα με χερούλια. Κατάλληλο για συντήρηση και παστερίωση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 106 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 106 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 58,2 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Πολωνία |
| βάρος | 110 g |
| ύψος | 90 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το κομψό ντιζάιν ποτήρι «Beauty» των 106 ml με τις λεπτομερείς διακοσμήσεις του θυμίζει μια κομψή καράφα με χερούλια. Κατάλληλο για συντήρηση και παστερίωση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 106 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 106 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 58,2 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Πολωνία |
| βάρος | 110 g |
| ύψος | 90 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























