Potíria kai fiales 100 ml πλαστικό μπουκάλι 'Pipe', HDPE, λευκό, στόμιο: 24/410
Κωδικός άρθρου : 100033290
100 ml πλαστικό μπουκάλι 'Pipe', HDPE, λευκό, στόμιο: 24/410
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,98 €
20
0,96 €
2%
60
0,93 €
5%
120
0,90 €
8%
240
0,75 €
23%
540
0,72 €
26%
1.000
0,70 €
28%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,98 € 0,98 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Μπουκάλι 100ml HDPE 'Pipe' DiscTop λευκό Το ματ λευκό DiscTop πιέζεται προς τα πάνω με τον αντίχειρα και το υγρό μπορεί να ρέει έξω από το άνοιγμα που εμφανίζεται.
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 40 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 13 , 24 g |
| ύψος | 87 , 122 , 176 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Μπουκάλι 100ml HDPE 'Pipe' DiscTop λευκό Το ματ λευκό DiscTop πιέζεται προς τα πάνω με τον αντίχειρα και το υγρό μπορεί να ρέει έξω από το άνοιγμα που εμφανίζεται.
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 40 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 13 , 24 g |
| ύψος | 87 , 122 , 176 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















