Potíria kai fiales 100 ml PET-μπουκάλι 'Pegasus', πλαστικό, στόμιο: 20/410
Κωδικός άρθρου : 100016250
100 ml PET-μπουκάλι 'Pegasus', πλαστικό, στόμιο: 20/410
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,13 €
20
1,10 €
2%
60
1,06 €
6%
120
1,05 €
7%
300
0,85 €
24%
540
0,83 €
26%
1.020
0,79 €
30%
3.600
0,67 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Το βιδωτό καπάκι αλουμινίου επιτρέπει στο μπουκάλι PET των 100 ml «Pegasus» να κλείνει αεροστεγώς και με ασφάλεια.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 107 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 38 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 15 g |
| ύψος | 121 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 20/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το βιδωτό καπάκι αλουμινίου επιτρέπει στο μπουκάλι PET των 100 ml «Pegasus» να κλείνει αεροστεγώς και με ασφάλεια.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 107 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 38 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 15 g |
| ύψος | 121 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 20/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























