Potíria kai fiales 100 ml ιατρικό μπουκάλι, καφέ, γυαλί, στόμιο: PP 28
Κωδικός άρθρου : 100013650
100 ml ιατρικό μπουκάλι, καφέ, γυαλί, στόμιο: PP 28
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,87 €
20
0,84 €
3%
80
0,82 €
5%
120
0,81 €
6%
200
0,67 €
22%
520
0,63 €
27%
1.000
0,61 €
29%
1.980
0,54 €
37%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,87 € 0,87 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το ποτήρι της καφέ φιάλης φαρμάκου των 100 ml είναι χρωματισμένο, πράγμα που σημαίνει ότι αυτό το μπουκάλι προσφέρει πολύ καλή προστασία από το φως και το περιεχόμενο προστατεύεται από βλαβερές επιδράσεις.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 118 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 51 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 86 g |
| ύψος | 97 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το ποτήρι της καφέ φιάλης φαρμάκου των 100 ml είναι χρωματισμένο, πράγμα που σημαίνει ότι αυτό το μπουκάλι προσφέρει πολύ καλή προστασία από το φως και το περιεχόμενο προστατεύεται από βλαβερές επιδράσεις.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 118 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 51 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 86 g |
| ύψος | 97 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















