Potíria kai fiales 100 ml ιατρικό μπουκάλι, γυάλινο, καφέ, στόμιο: DIN 18
Κωδικός άρθρου : 100013610
100 ml ιατρικό μπουκάλι, γυάλινο, καφέ, στόμιο: DIN 18
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,18 €
20
1,15 €
2%
88
1,11 €
5%
176
1,09 €
7%
308
0,89 €
24%
572
0,85 €
27%
1.100
0,83 €
29%
2.176
0,71 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,18 € 1,18 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το γυαλί της καφέ 100ml φιάλης είναι διαχρονικά χρωματισμένο, προσφέροντας έτσι πολύ καλή προστασία από το φως και προστατεύοντας το περιεχόμενο από επιβλαβείς επιδράσεις.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 110 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 47 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 103 g |
| ύψος | 95 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το γυαλί της καφέ 100ml φιάλης είναι διαχρονικά χρωματισμένο, προσφέροντας έτσι πολύ καλή προστασία από το φως και προστατεύοντας το περιεχόμενο από επιβλαβείς επιδράσεις.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 110 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 47 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 103 g |
| ύψος | 95 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















