Potíria kai fiales 100 ml γυάλινο βάζο με φαρδύ λαιμό, καφέ, στόμιο: DIN 40
Κωδικός άρθρου : 100015970
(1)
100 ml γυάλινο βάζο με φαρδύ λαιμό, καφέ, στόμιο: DIN 40
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,29 €
20
1,26 €
2%
88
1,22 €
5%
132
1,20 €
6%
264
0,94 €
27%
528
0,91 €
29%
1.012
0,86 €
33%
2.075
0,84 €
34%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,29 € 1,29 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
100ml καφέ πλατύστόμιο γυαλί Το υψηλής ποιότητας καφέ γυαλί προστατεύει αποτελεσματικά το περιεχόμενό του από το φως και επομένως μπορεί να χρησιμοποιηθεί παγκοσμίως. Για μπαχαρικά, λάδια, αρώματα κ.λπ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 115 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 50 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 104 g |
| ύψος | 92,5 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
28 Ιουνίου 2023 10:53 π.μ.
Buon prodotto
Prodotto come da descrizione. Qualità a prezzi bassi
100ml καφέ πλατύστόμιο γυαλί Το υψηλής ποιότητας καφέ γυαλί προστατεύει αποτελεσματικά το περιεχόμενό του από το φως και επομένως μπορεί να χρησιμοποιηθεί παγκοσμίως. Για μπαχαρικά, λάδια, αρώματα κ.λπ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 115 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 50 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 104 g |
| ύψος | 92,5 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
28 Ιουνίου 2023 10:53 π.μ.
Buon prodotto
Prodotto come da descrizione. Qualità a prezzi bassi
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















