Potíria kai fiales 100 ml γυάλινο μπουκάλι 'Proba' II, στόμιο: PP 22
Κωδικός άρθρου : 100040560
100 ml γυάλινο μπουκάλι 'Proba' II, στόμιο: PP 22
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,97 €
20
0,95 €
2%
60
0,91 €
6%
120
0,90 €
7%
300
0,73 €
24%
540
0,71 €
26%
1.140
0,69 €
28%
2.268
0,59 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,97 € 0,97 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Μπουκάλι με βιδωτό καπάκι 'Proba' II μεγέθους 100ml για μια γουλιά ενδιάμεσα. Ιδανικό για μεγάλες και μικρές γευστικές εκρήξεις.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 105 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 39,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 107 g |
| ύψος | 160 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Μπουκάλι με βιδωτό καπάκι 'Proba' II μεγέθους 100ml για μια γουλιά ενδιάμεσα. Ιδανικό για μεγάλες και μικρές γευστικές εκρήξεις.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 105 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 39,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 107 g |
| ύψος | 160 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























