Potíria kai fiales 100 ml γυάλινο μπουκάλι 'Paul', στόμιο: κλιπ κλεισίματος
Κωδικός άρθρου : 100030400
100 ml γυάλινο μπουκάλι 'Paul', στόμιο: κλιπ κλεισίματος
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,74 €
20
1,69 €
2%
88
1,63 €
6%
132
1,61 €
7%
220
1,30 €
25%
440
1,26 €
27%
1.276
1,21 €
30%
2.544
1,04 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,74 € 1,74 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι swing top 100ml 'Paul' είναι ευέλικτο και κατάλληλο για αποστάγματα, χυμούς και σάλτσες, μεταξύ άλλων. Διατίθεται και σε 50ml και 200ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 107 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 47 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 145 g |
| ύψος | 132,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι swing top 100ml 'Paul' είναι ευέλικτο και κατάλληλο για αποστάγματα, χυμούς και σάλτσες, μεταξύ άλλων. Διατίθεται και σε 50ml και 200ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 107 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 47 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 145 g |
| ύψος | 132,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























