Potíria kai fiales 100 ml γυάλινο μπουκάλι 'Leuchtturm', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100016890
100 ml γυάλινο μπουκάλι 'Leuchtturm', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,08 €
20
2,00 €
3%
60
1,94 €
6%
120
1,90 €
8%
300
1,55 €
25%
540
1,49 €
28%
1.020
1,44 €
30%
3.042
1,25 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,08 € 2,08 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Lighthouse» των 100 ml απλώνει μια νότα καλοκαιριού και ξυπνά αναμνήσεις. Κατάλληλο για λικέρ, αποστάγματα και αποστάγματα αλλά και ως διακόσμηση σε ναυτικό στυλ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 108 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 42 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Φάρος |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 160 g |
| ύψος | 181 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Lighthouse» των 100 ml απλώνει μια νότα καλοκαιριού και ξυπνά αναμνήσεις. Κατάλληλο για λικέρ, αποστάγματα και αποστάγματα αλλά και ως διακόσμηση σε ναυτικό στυλ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 108 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 42 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Φάρος |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 160 g |
| ύψος | 181 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























