Potíria kai fiales 100 ml γυάλινο μπουκάλι 'Gina', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100003170
100 ml γυάλινο μπουκάλι 'Gina', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,92 €
12
1,87 €
2%
20
1,81 €
5%
88
1,76 €
8%
132
1,44 €
25%
220
1,39 €
27%
1.716
1,35 €
29%
3.384
1,16 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Gina» 100 ml: προσιτό και κομψό! Ιταλικό σχέδιο 150 γρ. Προσοχή: Ειδικά είδη, τα μπουκάλια πρέπει να ξεπλένονται πριν τη χρήση!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 107 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 49,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 160 g |
| ύψος | 190,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Gina» 100 ml: προσιτό και κομψό! Ιταλικό σχέδιο 150 γρ. Προσοχή: Ειδικά είδη, τα μπουκάλια πρέπει να ξεπλένονται πριν τη χρήση!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 107 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 49,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 160 g |
| ύψος | 190,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























