Potíria kai fiales 100 ml γυάλινο μπουκάλι 'Aventura', στόμιο: GPI 28
Κωδικός άρθρου : 100030790
100 ml γυάλινο μπουκάλι 'Aventura', στόμιο: GPI 28
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,42 €
28
3,32 €
2%
56
3,22 €
5%
112
3,14 €
8%
224
2,44 €
28%
448
2,35 €
31%
896
2,27 €
33%
1.752
2,17 €
36%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,42 € 3,42 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το βάρος και η χοντρή γυάλινη βάση δίνουν στο διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Aventura» των 100 ml μια ελκυστική εμφάνιση. Διατίθεται επίσης σε 200ml, 350ml και 500ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 106 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 55,4 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 250 g |
| ύψος | 111 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το βάρος και η χοντρή γυάλινη βάση δίνουν στο διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Aventura» των 100 ml μια ελκυστική εμφάνιση. Διατίθεται επίσης σε 200ml, 350ml και 500ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 106 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 55,4 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 250 g |
| ύψος | 111 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























