Potíria kai fiales 100 ml γυάλινο μπουκάλι 'Aventura', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100023480
100 ml γυάλινο μπουκάλι 'Aventura', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,93 €
28
2,84 €
3%
56
2,76 €
5%
112
2,70 €
7%
224
2,20 €
24%
560
2,12 €
27%
1.204
2,06 €
29%
2.400
1,76 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,93 € 2,93 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το βάρος και η χοντρή γυάλινη βάση δίνουν στο διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Aventura» των 100 ml μια ελκυστική εμφάνιση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 106 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 55,4 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 250 g |
| ύψος | 110 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το βάρος και η χοντρή γυάλινη βάση δίνουν στο διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Aventura» των 100 ml μια ελκυστική εμφάνιση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 106 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 55,4 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 250 g |
| ύψος | 110 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























