Potíria kai fiales 100 ml φιαλίδιο PET για ιατρική χρήση, καφέ, πλαστικό, στόμιο: PP 28
Κωδικός άρθρου : 100014300
100 ml φιαλίδιο PET για ιατρική χρήση, καφέ, πλαστικό, στόμιο: PP 28
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,05 €
20
1,03 €
1%
60
0,98 €
6%
120
0,97 €
7%
240
0,78 €
25%
540
0,76 €
27%
1.020
0,73 €
30%
3.150
0,62 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,05 € 1,05 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Καφέ μπουκάλι PET 100 ml. Τα μπουκάλια προστατεύουν αποτελεσματικά το περιεχόμενο από το φως και είναι ασφαλή για τα τρόφιμα. Πλεονεκτήματα: χαμηλό βάρος, στιβαρότητα, προσιτή τιμή! Καθολικά κατάλληλο για αποθήκευση υγρών ουσιών.
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 45 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 12 g |
| ύψος | 99 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 28 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Καφέ μπουκάλι PET 100 ml. Τα μπουκάλια προστατεύουν αποτελεσματικά το περιεχόμενο από το φως και είναι ασφαλή για τα τρόφιμα. Πλεονεκτήματα: χαμηλό βάρος, στιβαρότητα, προσιτή τιμή! Καθολικά κατάλληλο για αποθήκευση υγρών ουσιών.
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 45 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 12 g |
| ύψος | 99 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 28 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















