Potíria kai fiales 100 ml Airless διανομέας 'Mezzo', πλαστικό PP, λευκό
Κωδικός άρθρου : 100013920
100 ml Airless διανομέας 'Mezzo', πλαστικό PP, λευκό
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,13 €
20
1,09 €
3%
60
1,06 €
6%
120
1,04 €
7%
240
0,84 €
25%
360
0,82 €
27%
1.260
0,79 €
30%
2.464
0,69 €
38%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,13 € 1,13 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
100ml Airless Dispenser 'Wonderful White'. Ιδανικό και πολύ οικονομικό για αλοιφές, κρέμες, μείγματα και πολλά άλλα προϊόντα.Η ποσότητα που διανέμεται ανά κτύπημα είναι περίπου 0,8 ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 100 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 37 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 21 g |
| ύψος | 135 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | Mezzo |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
100ml Airless Dispenser 'Wonderful White'. Ιδανικό και πολύ οικονομικό για αλοιφές, κρέμες, μείγματα και πολλά άλλα προϊόντα.Η ποσότητα που διανέμεται ανά κτύπημα είναι περίπου 0,8 ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 100 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 100 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 37 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 21 g |
| ύψος | 135 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | Mezzo |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























