Potíria kai fiales 10 ml Airless διανομέας 'Nano', πλαστικό PP, λευκό
Κωδικός άρθρου : 100022020
10 ml Airless διανομέας 'Nano', πλαστικό PP, λευκό
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,60 €
20
0,58 €
3%
50
0,56 €
6%
100
0,55 €
8%
200
0,42 €
30%
500
0,41 €
31%
1.000
0,38 €
36%
2.000
0,37 €
38%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,60 € 0,60 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
10ml airless dispenser 'NANO'. Επειδή η βάση κινείται προς τα πάνω κάτω από την πίεση της αντλίας, το υγρό δοσολογείται πολύ καλά και λεπτά από το διανομέα. Ιδανικό και πολύ οικονομικό για αλοιφές, μείγματα και πολλά άλλα προϊόντα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 10 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 10 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 23 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 6 g |
| ύψος | 62 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | Nano |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
10ml airless dispenser 'NANO'. Επειδή η βάση κινείται προς τα πάνω κάτω από την πίεση της αντλίας, το υγρό δοσολογείται πολύ καλά και λεπτά από το διανομέα. Ιδανικό και πολύ οικονομικό για αλοιφές, μείγματα και πολλά άλλα προϊόντα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 10 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 10 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 23 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 6 g |
| ύψος | 62 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | Nano |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























