Potíria kai fiales 10 l κανίστα, ορθογώνια, πλαστικό HDPE, φυσικό, στόμιο: ND 55
Κωδικός άρθρου : 100015150
10 l κανίστα, ορθογώνια, πλαστικό HDPE, φυσικό, στόμιο: ND 55
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
6,27 €
10
6,06 €
3%
20
5,89 €
6%
50
5,74 €
8%
100
4,51 €
28%
256
4,32 €
31%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 6,27 € 6,27 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Φυσικό έγχρωμο κάνιστρο 10000ml με έγκριση ΟΗΕ. Ασφαλές για τρόφιμα κατασκευασμένο από HDPE. Όγκος χείλους 10800 ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 10800 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 10000 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 181 mm |
| Σχήμα - Βάση | Ορθογώνιο |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 395 g |
| ύψος | 300 mm |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα |
| Μέγεθος κλεισίματος | ND 55 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Φυσικό έγχρωμο κάνιστρο 10000ml με έγκριση ΟΗΕ. Ασφαλές για τρόφιμα κατασκευασμένο από HDPE. Όγκος χείλους 10800 ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 10800 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 10000 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 181 mm |
| Σχήμα - Βάση | Ορθογώνιο |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 395 g |
| ύψος | 300 mm |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα |
| Μέγεθος κλεισίματος | ND 55 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















