Potíria kai fiales 10 λ κάδος, πλαστικό PP, λευκός
Κωδικός άρθρου : 100015080
10 λ κάδος, πλαστικό PP, λευκός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,48 €
10
3,38 €
2%
20
3,27 €
6%
50
3,21 €
7%
100
2,61 €
25%
200
2,53 €
27%
400
2,43 €
30%
600
2,10 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,48 € 3,48 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ο στρογγυλός κάδος των 10 λίτρων από PP έχει όγκο γεμίσματος 11390ml. Αδιάβροχο. Ασφαλές φαγητό.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 11390 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 10000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 266 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 270 g |
| ύψος | 263 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ο στρογγυλός κάδος των 10 λίτρων από PP έχει όγκο γεμίσματος 11390ml. Αδιάβροχο. Ασφαλές φαγητό.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 11390 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 10000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 266 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 270 g |
| ύψος | 263 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.





















