Potíria kai fiales 10 l φιάλη μπαλονιού με στενό λαιμό, γυαλί, πράσινη, στόμιο: καπάκι τύπου Stülpdeckel
Κωδικός άρθρου : 100035200
10 l φιάλη μπαλονιού με στενό λαιμό, γυαλί, πράσινη, στόμιο: καπάκι τύπου Stülpdeckel
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
26,21 €
20
25,42 €
3%
50
24,63 €
6%
100
24,12 €
7%
250
19,66 €
24%
500
19,00 €
27%
1.000
18,34 €
30%
2.500
15,71 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Πράσινο γυάλινο καρμπόι 10 λίτρων σε πλαστικό καλάθι
| Όγκος - συνιστώμενος | 10000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 240 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 4000 g |
| ύψος | 390 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Πράσινο γυάλινο καρμπόι 10 λίτρων σε πλαστικό καλάθι
| Όγκος - συνιστώμενος | 10000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 240 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 4000 g |
| ύψος | 390 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.




















