Potíria kai fiales 10 l φιάλη μπαλονιού με φαρδύ λαιμό, γυαλί, στόμιο: βιδωτό καπάκι
Κωδικός άρθρου : 100028340
10 l φιάλη μπαλονιού με φαρδύ λαιμό, γυαλί, στόμιο: βιδωτό καπάκι
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
32,43 €
10
31,47 €
2%
20
30,48 €
6%
50
29,84 €
7%
100
24,33 €
24%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 32,43 € 32,43 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το φαρδύ λαιμό μας μπουκάλι carboy 10 λίτρων σε πλαστικό καλάθι είναι ιδανικό για την αποθήκευση λικέρ και οινοπνευματωδών ποτών. Το μεγάλο άνοιγμα το καθιστά ιδανικό για φύτευση φρούτων και λαχανικών. Διάμετρος στομίου περίπου 110 mm.
| Όγκος - συνιστώμενος | 10000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 240 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 4400 g |
| ύψος | 350 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το φαρδύ λαιμό μας μπουκάλι carboy 10 λίτρων σε πλαστικό καλάθι είναι ιδανικό για την αποθήκευση λικέρ και οινοπνευματωδών ποτών. Το μεγάλο άνοιγμα το καθιστά ιδανικό για φύτευση φρούτων και λαχανικών. Διάμετρος στομίου περίπου 110 mm.
| Όγκος - συνιστώμενος | 10000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 240 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 4400 g |
| ύψος | 350 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















