Potíria kai fiales 1,8 l κουβάς, πλαστικό PP, λευκός
Κωδικός άρθρου : 100015040
1,8 l κουβάς, πλαστικό PP, λευκός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,48 €
20
1,44 €
2%
50
1,39 €
6%
100
1,37 €
7%
240
1,11 €
24%
480
1,07 €
27%
770
1,04 €
29%
1.200
0,88 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,48 € 1,48 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ο στρογγυλός κάδος 1,8 λίτρων από PP έχει όγκο γεμίσματος 2140 ml. Αδιάβροχο. Ασφαλές φαγητό.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 2140 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1800 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 169 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 70 g |
| ύψος | 128 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ο στρογγυλός κάδος 1,8 λίτρων από PP έχει όγκο γεμίσματος 2140 ml. Αδιάβροχο. Ασφαλές φαγητό.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 2140 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1800 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 169 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 70 g |
| ύψος | 128 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.





















