Potíria kai fiales 1.540 ml βάζο με σύρμα κλεισίματος #, τετράγωνο, στόμιο: κλείσιμο με σύρμα
Κωδικός άρθρου : 100005830
(1)
1.540 ml βάζο με σύρμα κλεισίματος #, τετράγωνο, στόμιο: κλείσιμο με σύρμα
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
4,13 €
20
4,00 €
3%
50
3,88 €
6%
100
3,80 €
7%
198
3,10 €
24%
495
3,04 €
26%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 4,13 € 4,13 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Μεγάλο συρμάτινο βάζο 1550 ml με γυάλινο καπάκι. Αυτό το μεγάλο γυαλί από συρμάτινο σκελετό είναι κλασικό και κομψό ταυτόχρονα, ένα ιδανικό σπίτι για όλες τις επιλεγμένες δημιουργίες.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1540 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1540 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 100 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 943 g |
| ύψος | 227 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
26 Φεβρουαρίου 2026 12:07 μ.μ.
Qualität
Die Qualität der Gläser ist hervorragend.
Μεγάλο συρμάτινο βάζο 1550 ml με γυάλινο καπάκι. Αυτό το μεγάλο γυαλί από συρμάτινο σκελετό είναι κλασικό και κομψό ταυτόχρονα, ένα ιδανικό σπίτι για όλες τις επιλεγμένες δημιουργίες.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1540 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1540 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 100 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 943 g |
| ύψος | 227 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
26 Φεβρουαρίου 2026 12:07 μ.μ.
Qualität
Die Qualität der Gläser ist hervorragend.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.

























