Potíria kai fiales 1.500 ml γυάλινο μπουκάλι φαρμακοποιού, στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100027300
(1)
1.500 ml γυάλινο μπουκάλι φαρμακοποιού, στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
10,49 €
10
10,16 €
3%
20
9,86 €
6%
50
9,64 €
8%
100
7,87 €
24%
200
7,60 €
27%
352
7,34 €
30%
704
6,30 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 10,49 € 10,49 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Τα λικέρ και τα σναπ έχουν τιμητική θέση στο φαρμακείο των 1500 ml
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1600 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 117,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 900 g |
| ύψος | 228 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
11 Ιουνίου 2024 3:18 μ.μ.
Bellissima
Bottiglia molto bella. La si può collocare in qualsiasi ambiente,elegante.
Τα λικέρ και τα σναπ έχουν τιμητική θέση στο φαρμακείο των 1500 ml
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1600 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 117,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 900 g |
| ύψος | 228 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
11 Ιουνίου 2024 3:18 μ.μ.
Bellissima
Bottiglia molto bella. La si può collocare in qualsiasi ambiente,elegante.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























