Potíria kai fiales 1.000 ml PET-φιάλη 'Milk and Juice', πλαστικό, στόμιο: 38 mm
Κωδικός άρθρου : 100027330
1.000 ml PET-φιάλη 'Milk and Juice', πλαστικό, στόμιο: 38 mm
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,17 €
20
1,13 €
3%
50
1,10 €
5%
100
1,07 €
8%
200
0,87 €
25%
500
0,84 €
28%
1.008
0,82 €
29%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,17 € 1,17 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι μας 1000ml PET με φαρδύ λαιμό «Milk and Juice» λευκό σε μοντέρνο σχέδιο είναι ιδανικό για γέμιση χυμών, γαλακτοκομικών προϊόντων και άλλων τροφίμων. Τα μπουκάλια έχουν μεγάλο άνοιγμα πλήρωσης.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1040 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 84 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 33 g |
| ύψος | 255 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | PET 38 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι μας 1000ml PET με φαρδύ λαιμό «Milk and Juice» λευκό σε μοντέρνο σχέδιο είναι ιδανικό για γέμιση χυμών, γαλακτοκομικών προϊόντων και άλλων τροφίμων. Τα μπουκάλια έχουν μεγάλο άνοιγμα πλήρωσης.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1040 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 84 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 33 g |
| ύψος | 255 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | PET 38 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























