Potíria kai fiales 1.000 ml PET-δοχείο 'Isabella', στόμιο: 100/400
Κωδικός άρθρου : 100028490
1.000 ml PET-δοχείο 'Isabella', στόμιο: 100/400
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,66 €
10
1,61 €
3%
20
1,56 €
6%
50
1,53 €
7%
100
1,25 €
24%
200
1,21 €
27%
450
1,17 €
29%
999
0,99 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,66 € 1,66 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Κουτί PET 1000ml «Canada». Το κουτί PET 'Canada' έχει άνοιγμα 10 cm και επομένως είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για την αποθήκευση τροφίμων και άλλων προϊόντων. Φυσικά, το κουτί είναι ασφαλές για τρόφιμα - με πιστοποιητικά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1115 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 105 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 50 g |
| ύψος | 141 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 100/4 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Κουτί PET 1000ml «Canada». Το κουτί PET 'Canada' έχει άνοιγμα 10 cm και επομένως είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για την αποθήκευση τροφίμων και άλλων προϊόντων. Φυσικά, το κουτί είναι ασφαλές για τρόφιμα - με πιστοποιητικά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1115 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 105 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 50 g |
| ύψος | 141 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 100/4 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















