Potíria kai fiales 1.000 ml μπουκάλι μπύρας Βέλγιο, γυαλί, παλαιωμένο πράσινο, στόμιο: κλείσιμο με μανταλάκι
Κωδικός άρθρου : 100016230
(1)
1.000 ml μπουκάλι μπύρας Βέλγιο, γυαλί, παλαιωμένο πράσινο, στόμιο: κλείσιμο με μανταλάκι
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,33 €
10
3,22 €
3%
20
3,14 €
5%
50
3,07 €
7%
100
2,49 €
25%
200
2,41 €
27%
450
2,33 €
30%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Το μπουκάλι αντίκα πράσινης μπύρας 1000ml 'Mondo' σε κλασικό σχήμα δεν είναι κατάλληλο μόνο για γέμιση μπύρας, αλλά και για γέμιση άλλων υγρών. Επιπλέον, κάθε περιεχόμενο σε αυτό το μπουκάλι λαμβάνει καλή προστασία από το φως.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1032 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 89,6 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 750 g |
| ύψος | 321,9 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
10 Δεκεμβρίου 2023 8:23 μ.μ.
Really Nice Bottles
Bottled my lager in these and they work a treat, look nice too. Perfect!
Το μπουκάλι αντίκα πράσινης μπύρας 1000ml 'Mondo' σε κλασικό σχήμα δεν είναι κατάλληλο μόνο για γέμιση μπύρας, αλλά και για γέμιση άλλων υγρών. Επιπλέον, κάθε περιεχόμενο σε αυτό το μπουκάλι λαμβάνει καλή προστασία από το φως.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1032 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 89,6 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 750 g |
| ύψος | 321,9 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
10 Δεκεμβρίου 2023 8:23 μ.μ.
Really Nice Bottles
Bottled my lager in these and they work a treat, look nice too. Perfect!
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















