Potíria kai fiales 1.000 ml μπουκάλι γάλακτος, ορθογώνιο, πλαστικό HDPE, λευκό, στόμιο: PEHD40
Κωδικός άρθρου : 100031480
1.000 ml μπουκάλι γάλακτος, ορθογώνιο, πλαστικό HDPE, λευκό, στόμιο: PEHD40
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,30 €
20
1,26 €
3%
50
1,22 €
6%
100
1,20 €
7%
200
0,98 €
24%
663
0,94 €
27%
1.078
0,91 €
30%
1.325
0,78 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,30 € 1,30 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Λευκό, ορθογώνιο μπουκάλι PEHD 1000 ml Το ορθογώνιο μπουκάλι PEHD έχει στόμιο 30 mm και είναι ιδανικό για γάλα και χυμό.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1048 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 74 mm |
| Σχήμα - Βάση | Ορθογώνιο |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | Αυστρία |
| βάρος | 32 g |
| ύψος | 230 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Λευκό, ορθογώνιο μπουκάλι PEHD 1000 ml Το ορθογώνιο μπουκάλι PEHD έχει στόμιο 30 mm και είναι ιδανικό για γάλα και χυμό.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1048 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 74 mm |
| Σχήμα - Βάση | Ορθογώνιο |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | Αυστρία |
| βάρος | 32 g |
| ύψος | 230 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















