Potíria kai fiales 1.000 ml γυάλινο μπουκάλι 'Reliefa', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100026060
1.000 ml γυάλινο μπουκάλι 'Reliefa', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,73 €
10
2,65 €
2%
20
2,59 €
5%
50
2,53 €
7%
100
2,20 €
19%
200
2,13 €
21%
300
2,07 €
24%
665
1,99 €
27%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,73 € 2,73 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το σαρωτικό ολόπλευρο ανάγλυφο χαρακτηρίζει το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Reliefa» των 1000 ml γενικής χρήσης. Υπάρχει επίσης ένα διακοσμητικό οβάλ πεδίο ετικέτας στο μπροστινό μέρος (περίπου 75x45mm).
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 117 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Βουλγαρία |
| βάρος | 690 g |
| ύψος | 268 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το σαρωτικό ολόπλευρο ανάγλυφο χαρακτηρίζει το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Reliefa» των 1000 ml γενικής χρήσης. Υπάρχει επίσης ένα διακοσμητικό οβάλ πεδίο ετικέτας στο μπροστινό μέρος (περίπου 75x45mm).
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 117 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Βουλγαρία |
| βάρος | 690 g |
| ύψος | 268 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























