Potíria kai fiales 1.000 ml γυάλινο μπουκάλι φαρμακοποιού, στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100021140
(1)
1.000 ml γυάλινο μπουκάλι φαρμακοποιού, στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
4,06 €
10
3,95 €
2%
20
3,83 €
5%
50
3,74 €
7%
100
3,06 €
24%
200
2,95 €
27%
605
2,85 €
29%
1.210
2,43 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 4,06 € 4,06 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Τα λικέρ και τα σναπ έχουν τιμητική θέση στο φαρμακείο των 1000 ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1070 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 103,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 620 g |
| ύψος | 200 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
11 Ιουνίου 2024 3:18 μ.μ.
Bellissima
Bottiglia molto bella. La si può collocare in qualsiasi ambiente,elegante.
Τα λικέρ και τα σναπ έχουν τιμητική θέση στο φαρμακείο των 1000 ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1070 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 103,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 620 g |
| ύψος | 200 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
11 Ιουνίου 2024 3:18 μ.μ.
Bellissima
Bottiglia molto bella. La si può collocare in qualsiasi ambiente,elegante.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























