Potíria kai fiales 1.000 ml γυάλινο μπουκάλι 'Bravo' #, δεκαγωνικό, στόμιο: κλείσιμο με μπρούτζινο κλιπ
Κωδικός άρθρου : 100018590
1.000 ml γυάλινο μπουκάλι 'Bravo' #, δεκαγωνικό, στόμιο: κλείσιμο με μπρούτζινο κλιπ
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,66 €
20
3,53 €
3%
50
3,42 €
6%
100
3,35 €
8%
200
2,75 €
24%
340
2,65 €
27%
680
2,56 €
30%
1.180
2,19 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,66 € 3,66 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ελκυστικό - 10 όψεων - μπουκάλι με αιώρηση σε μέγεθος ενός λίτρου.
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 85 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Οχτάπλευρο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 580 g |
| ύψος | 305 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ελκυστικό - 10 όψεων - μπουκάλι με αιώρηση σε μέγεθος ενός λίτρου.
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 85 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Οχτάπλευρο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 580 g |
| ύψος | 305 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























