Potíria kai fiales 1.000 ml φιάλη PET 'Pegasus', πλαστικό, στόμιο: 28/410
Κωδικός άρθρου : 100016260
1.000 ml φιάλη PET 'Pegasus', πλαστικό, στόμιο: 28/410
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,37 €
30
1,32 €
3%
60
1,28 €
6%
105
1,26 €
8%
225
1,03 €
24%
450
0,99 €
27%
980
0,96 €
29%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,37 € 1,37 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το βιδωτό καπάκι αλουμινίου επιτρέπει στο μπουκάλι PET των 1000 ml «Pegasus» να κλείνει αεροστεγώς και με ασφάλεια.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1030 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 80 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 37 g |
| ύψος | 240 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 28/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το βιδωτό καπάκι αλουμινίου επιτρέπει στο μπουκάλι PET των 1000 ml «Pegasus» να κλείνει αεροστεγώς και με ασφάλεια.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1030 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 80 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 37 g |
| ύψος | 240 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 28/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























