Potíria kai fiales 1.000 ml φαρμακευτικό μπουκάλι Meplat, οβάλ, γυαλί, καφέ, στόμιο: PP 28
Κωδικός άρθρου : 100027110
1.000 ml φαρμακευτικό μπουκάλι Meplat, οβάλ, γυαλί, καφέ, στόμιο: PP 28
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
5,59 €
10
5,44 €
2%
20
5,30 €
5%
50
5,20 €
6%
100
4,53 €
18%
200
4,38 €
21%
500
4,25 €
23%
1.000
4,10 €
26%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 5,59 € 5,59 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το ποτήρι της καφέ φιάλης φαρμάκου των 1000 ml «Special» είναι έγχρωμο παντού, πράγμα που σημαίνει ότι αυτή η φιάλη προσφέρει πολύ καλή προστασία από το φως και το περιεχόμενο προστατεύεται από βλαβερές επιδράσεις.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1021 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 63,3 mm |
| Σχήμα - Βάση | Ορθογώνιο |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 690 , 711 g |
| ύψος | 264 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 28 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το ποτήρι της καφέ φιάλης φαρμάκου των 1000 ml «Special» είναι έγχρωμο παντού, πράγμα που σημαίνει ότι αυτή η φιάλη προσφέρει πολύ καλή προστασία από το φως και το περιεχόμενο προστατεύεται από βλαβερές επιδράσεις.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1021 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 63,3 mm |
| Σχήμα - Βάση | Ορθογώνιο |
| Υλικό - Κατηγορία | Καφέ γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 690 , 711 g |
| ύψος | 264 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 28 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















