Potíria kai fiales 0,6 l κουβάς, πλαστικό PP, λευκός
Κωδικός άρθρου : 100028760
0,6 l κουβάς, πλαστικό PP, λευκός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,52 €
20
0,51 €
1%
50
0,49 €
5%
100
0,48 €
7%
250
0,38 €
26%
620
0,36 €
30%
1.680
0,35 €
32%
3.360
0,30 €
42%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,52 € 0,52 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Στρογγυλός κάδος 0,6 λίτρων με καπάκι και πλαστική λαβή από PP. Αδιάβροχο. Ασφαλές φαγητό.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 700 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 600 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 87 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 40 g |
| ύψος | 101 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Στρογγυλός κάδος 0,6 λίτρων με καπάκι και πλαστική λαβή από PP. Αδιάβροχο. Ασφαλές φαγητό.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 700 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 600 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 87 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 40 g |
| ύψος | 101 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.





















