Potíria kai fiales Μεταλλικά καπάκια 26 mm, μαύρα
Κωδικός άρθρου : 100034430
Μεταλλικά καπάκια 26 mm, μαύρα
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,10 €
20
0,09 €
10%
50
0,08 €
20%
100
0,07 €
30%
250
0,06 €
40%
500
0,05 €
50%
1.000
0,04 €
60%
2.500
0,03 €
70%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,10 € 0,10 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μαύρο μεταλλικό καπάκι με διάμετρο 26 mm είναι ιδανικό για την ασφαλή σφράγιση φιαλών. Είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό μέταλλο και προσφέρει, χάρη στον απλό και διακριτικό σχεδιασμό του, αξιόπιστη στεγανότητα που προστατεύει ιδανικά τα ποτά σας.
| Διάμετρος - εξωτερική | 26 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Λευκοσίδηρος |
| Χώρα κατασκευής | Ισπανία |
| βάρος | 2 g |
| ύψος | 5 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | 26 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μαύρο μεταλλικό καπάκι με διάμετρο 26 mm είναι ιδανικό για την ασφαλή σφράγιση φιαλών. Είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό μέταλλο και προσφέρει, χάρη στον απλό και διακριτικό σχεδιασμό του, αξιόπιστη στεγανότητα που προστατεύει ιδανικά τα ποτά σας.
| Διάμετρος - εξωτερική | 26 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Λευκοσίδηρος |
| Χώρα κατασκευής | Ισπανία |
| βάρος | 2 g |
| ύψος | 5 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | 26 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


























