Potíria kai fiales Μεταλλικά καπάκια 26 mm, ασημί
Κωδικός άρθρου : 100034240
Μεταλλικά καπάκια 26 mm, ασημί
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,10 €
20
0,09 €
10%
50
0,08 €
20%
100
0,07 €
30%
250
0,06 €
40%
500
0,05 €
50%
1.000
0,04 €
60%
2.500
0,03 €
70%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,10 € 0,10 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το ασημένιο μεταλλικό καπάκι έχει ακριβή διάμετρο 26 mm. Αυτό το στρογγυλό κλείστρο μπουκαλιού εξασφαλίζει αξιόπιστη σφράγιση και μηχανική σταθερότητα χάρη στην ανθεκτική μεταλλική κατασκευή του. Το τυποποιημένο μέγεθος επιτρέπει ευέλικτη χρήση σε διάφορους τύπους μπουκαλιών και εγγυάται ασφαλή σφράγιση.
| Διάμετρος - εξωτερική | 26 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Λευκοσίδηρος |
| Χώρα κατασκευής | Ισπανία |
| βάρος | 2 g |
| ύψος | 5 mm |
| Χρώμα | Ασημί |
| Μέγεθος κλεισίματος | 26 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το ασημένιο μεταλλικό καπάκι έχει ακριβή διάμετρο 26 mm. Αυτό το στρογγυλό κλείστρο μπουκαλιού εξασφαλίζει αξιόπιστη σφράγιση και μηχανική σταθερότητα χάρη στην ανθεκτική μεταλλική κατασκευή του. Το τυποποιημένο μέγεθος επιτρέπει ευέλικτη χρήση σε διάφορους τύπους μπουκαλιών και εγγυάται ασφαλή σφράγιση.
| Διάμετρος - εξωτερική | 26 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Λευκοσίδηρος |
| Χώρα κατασκευής | Ισπανία |
| βάρος | 2 g |
| ύψος | 5 mm |
| Χρώμα | Ασημί |
| Μέγεθος κλεισίματος | 26 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.

























