Potíria kai fiales 625 ml αλουμινένιο μπουκάλι, μέταλλο, ασημί, στόμιο: DIN 32
Κωδικός άρθρου : 100016460
625 ml αλουμινένιο μπουκάλι, μέταλλο, ασημί, στόμιο: DIN 32
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
7,41 €
30
7,19 €
2%
60
6,99 €
5%
105
6,82 €
7%
165
5,89 €
20%
645
5,65 €
23%
1.605
5,45 €
26%
3.200
5,25 €
29%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 7,41 € 7,41 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι αλουμινίου 625 ml με έγκριση ΟΗΕ διαθέτει εσωτερική προστασία.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 635 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 625 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 74 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Αλουμίνιο |
| Χώρα κατασκευής | Γαλλία |
| βάρος | 72 g |
| ύψος | 186 mm |
| Χρώμα | Ασημί |
| Μέγεθος κλεισίματος | DIN 32 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι αλουμινίου 625 ml με έγκριση ΟΗΕ διαθέτει εσωτερική προστασία.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 635 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 625 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 74 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Αλουμίνιο |
| Χώρα κατασκευής | Γαλλία |
| βάρος | 72 g |
| ύψος | 186 mm |
| Χρώμα | Ασημί |
| Μέγεθος κλεισίματος | DIN 32 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















